آشنایی با بهترین صندلی های ماساژور دنیا و راهنمای خرید
آشنایی با بهترین صندلی های ماساژور دنیا و راهنمای خرید
  • در این مطلب به بررسی صندلی ماساژور به عنوان یکی از اقلام لوکس ولی بسیار مفید پرداخته، انواع صندلی های ماساژ و ویژگی‌هایی که باید داشته باشند را بررسی خواهیم کرد و در ادامه چندین نمونه از بهترین صندلی های ماساژور روز دنیا را معرفی می‌کنیم.
  • مقدمه

صندلی ماساژ درست مانند آب گرم در خانه، همیشه آماده است تا هر زمان که لازمش داشتید از آن استفاده کنید. می‌توانید بر روی آن نشسته، کتاب بخوانید، تلویزیون تماشا کنید یا حتی می‌توانید چشم‌هایتان را ببندید و کمی آرام شوید. با توجه به اینکه صندلی‌های ماساژور جزء اقلام لوکس به حساب می‌آیند، اغلب قیمت‌های بالایی دارند؛ اما این صندلی‌ها بسیار با دوام هستند و با یک بار هزینه و یک خرید کاملاً بررسی شده و آگاهانه می‌توانید برای مدت طولانی از مزایای یک صندلی ماساژ در هر محیطی که دوست داشتید بهره‌مند شوید.

  • مزایای صندلی ماساژور

صندلی‌های ماساژ مزایای بی‌شماری دارند. این صندلی‌ها در تسکین استرس و حتی درد بسیار مؤثر هستند؛ ذهن شما را باز و آرام می‌کنند و کیفیت زندگی‌تان را به وضوح بالا‌تر می‌برند. استفاده از این صندلی‌های ماساژ، استرس را از شما دور کرده، بنابراین احتمال وقوع بیماری در شما کاهش می‌یابد و طبیعتاً هزینه‌های پزشکی‌تان در دراز مدت کاهش پیدا می‌کند.در این مقاله خصوصیات و ویژگی‌هایی که یک صندلی ماساژور خوب باید داشته باشد را بررسی و بهترین صندلی‌های ماساژ دنیا را معرفی خواهیم کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

  • در هنگام خرید یک صندلی ماساژ به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

-جنس صندلی ماساژور
-سبک و استایل صندلی ماساژور
-گارانتی
-امکانات اضافی
-امکان تشخیص نقطه فشار
-جاذبه صفر
-امکان شخصی سازی

بهترین صندلی های ماساژور ( راهنمای خرید)

1-صندلی ماساژور آرونت مدل Aront RT 8800

2-صندلی ماساژور آی رست مدل iRest SL-A100

3-صندلی ماساژور آرونت مدل Aront RT 8713

4-صندلی ماساژور آرونت مدل Aront RT 7709

5-صندلی ماساژور آرونت مدل Aront RT 8710

6-صندلی ماساژور روتای مدل Rotai 8900

در هنگام خرید یک صندلی ماساژ به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

خیلی خیلی مهم است که در هنگام خرید صندلی ماساژ، تمام گزینه‌های مورد نیاز خود را بررسی کنید. اینکه چه گزینه‌هایی مد نظرتان باشد، کاملاً به سلیقه شخصی‌تان بستگی دارد. ترجیح شخصی شما می‌تواند به سایز و وزن‌تان، وضعیت جسمی‌تان، و یا حتی دکوراسیون خانه‌تان بستگی داشته باشد. حتی ممکن است نیاز‌های خود را با توجه به نوع استفاده‌ای که مایلید از یک صندلی ماساژور داشته باشید، تعریف کنید. به عنوان مثال در صورتی که فقط گهگاهی قصد دارید از صندلی ماساژورتان استفاده کنید، احتمالاً یکی از مدل‌های پایه و دم دستی هم برایتان کافی خواهد بود؛ اگر از درد‌های مزمن رنج می‌برید، یا برای مدیریت اضطراب و استرس‌های خود به آن نیاز دارید، ممکن است به یک ماساژور سنگین‌تر و پر‌مصرف نیاز داشته باشید. در ادامه چند مورد از نکاتی که در انتخاب یک ماساژور مناسب باید مد نظر قرار دهید را لیست خواهیم کرد.

جنس صندلی ماساژور

بسته به نوع دکوراسیون داخلی منزل و سلیقه شخصی شما، ممکن است به صندلی پارچه‌ای یا چرمی علاقه‌مند باشید. اگرچه جنس چرم بسیار زیبا و شیک است، اما ممکن است در حین ماساژ، با گرم شدن صندلی عرق کنید؛ یا ممکن است نرمی و لطافت پارچه را ترجیح دهید.

سبک و استایل صندلی ماساژور

انواع مختلفی از سبک‌های سنتی که مناسب دکوراسیون داخلی سنتی هستند، تا سبک‌های مدرن و کم حجم وجود دارد که بنا به سلیقه‌تان می‌توانید سبک مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید. بسیاری از صندلی‌های ماساژور بسیار حجیم هستند و پایه‌های بزرگی دارند، جای مخصوصی برای قسمت بازو‌ها دارند و بیشتر برای استراحت سر و گردن مناسب هستند. بسیاری از صندلی‌های ماساژ که با ظاهری ساده، اما بسیار براق و شکیل طراحی شده‌اند هم بیشتر جنبه تزئینی داشته و مزایای درمانی کمتری دارند.

در بسیاری از موارد سبک صندلی‌ای که انتخاب می‌کنید، احتمالاً تحت تأثیر جایی بوده که قرار است آن را در آن جای دهید و همینطور اینکه چند بار قصد استفاده از آن را دارید.

گارانتی

از آنجایی که صندلی‌های ماساژ با توجه به نوع کارایی‌شان و تعداد ویژگی‌هایی که دارند، عموما گران قیمت هستند؛ توجه به میزان گارانتی آن‌ها بسیار مهم است. معمولاً ضمانتنامه‌های مختلفی، برای صندلی‌های ماساژ ارائه می‌شود؛ می‌توانید ضمانتنامه‌های یک ساله تا ۵ ساله دریافت کنید. بسیاری از این صندلی‌ها دارای ضمانت محدود هستند که بهتر است قبل از خرید به آن‌ها دقت کافی داشته باشید. بررسی شرایط و اطمینان از اینکه آیا ضمانتی که دریافت می‌کنید، قدرت کافی برای حفاظت از سرمایه‌گذاری شما را دارد یا خیر، امری واجب است.

امکانات اضافی

صندلی‌های ماساژ در انواع مختلف و با ویژگی‌های مختلفی وجود دارند. تولید کنندگان همیشه ویژگی‌های جدید فوق‌العاده‌ای را برای کمک به تمایز محصول خود از سایر بازار‌ها ارائه می‌دهند. بسته به بودجه و نیاز‌های فردی شما، ممکن است از هر یک از ویژگی‌های اضافی زیر بهره‌مند شوید:

امکان تشخیص نقطه فشار: برخی از صندلی‌های ماساژ قادر به اسکن قسمت پشت شما هستند و سپس خطوط دقیق آن را با نقاط خاص طب سوزنی ردیابی می‌کنند. این امر با استفاده دقیق‌تر از فشار و کارایی بیشتر، می‌تواند یک تجربه واقعاً عالی را برایتان رقم بزند.

  • جاذبه صفر
  • جاذبه صفر: با بالا رفتن پا‌ها نسبت به قلب، بدن در موقعیتی از بی وزنی مجازی قرار می‌گیرد. این کار باعث آرامش بیشتر و تراز شدن ستون فقرات، افزایش تعادل سیستمیک و ترمیم بدن می‌شود. ویژگی Zero Gravity همچنین می‌تواند در تسکین درد‌های کمر هم کمک کند. هنگامی که صندلی ماساژ در شرایط جاذبه صفر قرار می‌گیرد، هشدار‌ها از قسمت پشت و زانوی شما خارج شده و حالتی مانند احساس بی‌وزنی را تجربه می‌کند. این حس در تسکین درد‌های کمری تأثیر بسیار بالایی دارد.

امکان شخصی سازی: هنگام تصمیم گیری برای خرید صندلی ماساژ، مهم است که دقیقاً بدانید برنامه‌ها و تنظیمات آن چقدر قابل تنظیم هستند. برخی از صندلی‌های ماساژ بسیار منعطف هستند و تنظیمات قابل انعطافی دارند. همچنین انواع ماساژ از پیش تعریف شده را هم ارائه می‌دهند. برخی دیگر از صندلی‌های ماساژ فقط قابل سفارشی سازی و کنترل هستند؛ این در حالیست که بعضی از صندلی‌های ماساژ فقط برنامه‌های ماساژ از پیش تعیین شده دارند. اگر به دنبال یک صندلی ماساژ با قابلیت سفارشی سازی بالا هستید، به توانایی انتخاب، شدت و سرعت آن توجه کنید. اگر درد‌های مزمن رنج می‌برید و لازم است تنظیماتی که اعمال کرده‌اید دوباره و چند باره انجام دهید، حتماً به دنبال یک صندلی ماساژ دارای حافظه، با قابلیت فراخوان باشید.

اشتراک گذاری